
Kémény-szikla, az egyik legszebb pilisi kilátóhely
Ritkán adódik olyan alkalom az utóbbi évek téli időszakában, hogy sziporkázó napfényben, enyhe időben és csillogó hóban kirándulhassunk. Amikor még a tél az úr a tájon, de már a tavasz illatát érezzük a levegőben. Az olvadás utáni sár viszont még nem rondít bele az erdei kirándulás élvezeti értékébe. Elcsíptük az idei tél talán legszebb napját a Pilis nyugati szélének legjobb kilátópontján.
→ Tovább
Felújítják a népszerű túrautat a Visegrádi-hegységben
Rendbe hozzák a Visegrádi-hegység egyik közkedvelt erdészeti útját, a Hoffmann-utat. December közepéig munkagépek dolgoznak rajta, ezért túrázáskor ajánlott elkerülni az érintett útszakaszt.

Mostantól nem ázhatsz el a Két-bükkfa-nyeregnél
Jellegzetes, egyedi kivitelű esőbeálló felújítására került sor a Boldog Özséb-kilátóhoz vezető turistaút indulási pontjánál.